برگزاري سمينار آموزشي ايمني اتوبوس‌ها در برابر آتش

برگزاري سمينار آموزشي ايمني اتوبوس‌ها در برابر آتش

 
برگزاري سمينار آموزشي ايمني اتوبوس‌ها در برابر آتش
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1397/04/03
سمينار آموزش ايمني اتوبوس‌ها در برابر آتش به همت مركز تحقيقات راه، مسكن و شهرسازي با همكاري سازمان راهداري و حمل  و نقل جاده‌اي و سازمان استاندارد ايران،  پنجم تيرماه در محل مركز تحقيقات راه، مسكن و شهرسازي برگزار مي‌شود.
به گزارش روابط‌عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، معرفي مقررات ايمني در برابر آتش در ايران، آزمون‌ها و گواهينامه‌هاي فني براي محصولات ساختمان و حمل و نقل، آزمون‌هاي حريق و گواهينامه فني براي سيستم‌هاي كشف و اطفاي حريق در اتوبوس‌ها و خودروهاي سنگين و تجربه كشور سوئد در گواهينامه فني آتش براي خودروسازان و تعميرگاه‌هاي اتومبيل، تجربه شركت عقاب‌نشان در گواهي ايمني در برابر آتش و ارتقاي سيستم‌هاي ايمني و بحث درخصوص چشم‌انداز ايران عناوين موضوعي اين سمينار خواهد بود.
فردريك روزن از مؤسسه ملي تحقيقات سوئد، دكتر محمد شكرچي‌زاده رئيس مركز تحقيقات راه، مسكن و شهرسازي و دكتر سعيد بختياري معاون تحقيقات و فناوري مركز تحقيقات راه، مسكن و شهرسازي و رئيس مبحث سوم مقررات ملي ساختمان (حفاظت ساختمان‌ها در برابر آتش) سخنرانان سمينار آموزشي «ايمني اتوبوس‌ها در برابر آتش» هستند.
همچنين در اين سمينار، پنل تخصصي با حضور مديران و كارشناسان از حوزه‌هاي مرتبط مانند سازمان استاندارد و سازمان آتش‌نشاني و صنعت خودرو برگزار خواهد شد. خاطرنشان مي‌شود شركت براي عموم  علاقمندان و كارشناسان در اين سمينار رايگان و آزاد است