برگزاری نشست فصلی هیئت مدیره اتحادیه سازمانهای پایانه های مسافربری شهرداریهای کشور

۱۵ تیر ۱۳۹۸

برگزاری نشست فصلی هیئت مدیره اتحادیه سازمانهای پایانه های مسافربری شهرداریهای کشور

به میزبانی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری  کلانشهرتبریز

به گزارش روابط عمومی اتحادیه،نشست فصلی و دویست و هشتمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه سازمانهای پایانه های مسافربری شهرداریهای کشور با حضور جناب آقای دکتر شهین باهر شهردار محترم کلانشهر تبریز، آقای دکتر دبیری رئیس کمیسون فرهنگی شورای اسلامی کلانشهر تبریز، اعضای هیئت مدیره اتحادیه به میزبانی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز مورخ 13/04/98 در ساعت 9 صبح  با تلاوت قرآن کریم برگزار شد. در ابتدای جلسه آقای دکتر عادلی سعد آباد مدیرعامل سازمان تبریزضمن خیر مقدم به حضار و شهردار کلانشهر تبریز و تبریک سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر ، گزارشی از اهم عملکرد سازمان در بخشهای مختلف سازمان و پتانسیل های موجود جهت احداث جایگاه دو منظوره سوخت گازوئیل و بنزین، مرکز معاینه فنی خودروهای سبک  و سنگین، باس واش اتوماتیک و نیروگاه در سایز کوچک جهت تولید برق پایانه خبر دادند .در ادامه جلسه دکتر شهین باهر شهردار کلانشهر تبریز ضمن تقدیر و تشکر از مدعوین، اهمیت جایگاه والای سطح کیفیت خدمات در امر حمل و نقل عمومی علی الخصوص خدمات در پایانه های مسافربری و استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های موجود پایانه ها یادآور شدندو همچنین نسبت به و پیگیر مطالبات شهروندان از مدیریت شهری شدند و وظیفه اصلی مدیران و مسئولین مدیریت شهری را ارائه خدمات بهینه بهنگام  شهروندان دانستند. شهردار تبریز در ادامه گفتند با اتصال ایستگاههای مترو و راه آهن به پایانه مسافربری به دنبال ایجاد حمل و نقل ترکیبی کار آمد و پاسخ گو به نیازشهروندان در این منطقه از شهر هستیم. در این جلسه آقای دکتر دبیری ضمن خوشامدگویی به حاضرین در کلانشهر تبریز، شهر تبریز را شهر بدون گدا و معتادان متجاهر ، با داشتن کمپ نگهداری از آنان در قالب ماده 16 با همکاری سایر نهادهای شهری ، عنوان نمودند و در ادامه خواستار تبادل افکار و تجربیات بین مدیریتی در سازمانهای پایانه با ارتقاء کیفیت خدمات، زمینه های گردشگری را که یکی از بخشهای اشتغال زایی است، فراهم نمایند.

در این نشست آقای مهندس عباسی مدیرعامل اتحادیه سازمانهای پایانه های مسافربری شهرداریهای کشور ضمن تشریع سیاست های کلان اتحادیه به هوشمند سازی پایانه اشاره ی داشتنند.

اقای عباسی اعلام کردند در صورت همکاری شهرداری و مدیران پایانه ها عضو اتحادیه تا آخر سال بتوانیم حوزه پایانه های سامانه هوشمند سازی ساماندهی نمائیم.

وی ادامه داد : ضمن اشاره ای به وضع موجود اظهار داشتند ، با توجه به اقدامات صورت گرفته در چند سال اخیر از حیث خدمات دهی به شهروندان در پایانه ها از نظر تبادل بار خرد بین شهری توسط ناوگان حمل ونقل عمومی از وضعیت خوبی برخودار نیستیم در صورت راه اندازی سامانه مذکور دراین حوزه به یک استاندارد قابل قبول و جهانی نزدیک خواهیم شد.