پیام تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سرو و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران با وفایش

۱۳ شهریور ۱۳۹۸

رسول عباسی مدیرعامل اتحادیه سازمانهای پایانه های  مسافر بری شهرداری های کشور  با صدور پیامی فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به همکاران و خانواده بزرگ شهرداری ها  و فعالان حوزه  حمل و نقل عمومی شهری کشور تسلیت گفت.

                            بسم الله الرحمن الرحیم
                          “کلّ یوم و کلّ ارض کربلا”


محرم یادآور بزرگ ترین حماسه ظلم ستیزی و آزادگی در تاریخ بشری است. حماسه عاشورا، حماسه انسان های پاک دل و راست قامتی است که عاشقانه به وصل الهی لبیک گفتند. آن اسوه های عشق و آزادگی که نام و یادشان و خاطره ایستادگی و مقاومتشان در تاریخ ثبت و جاودانه گردید و سرلوحه زنده دلان و نیک سیرتان قرار گرفت.

محرم ماه آگاهی، ماه شکوفایی، ماه سوگواری و ماه عشق است محرم مدرسه عشق است که باید در آن درس آموخت. کربلا صحنه نمایش رویارویی حق و باطل و حماسه پرشکوه جانبازی و شهادت طلبی است و امام حسین (ع) بهترین آموزگاری بود که عملأ آموخت تقوا، گوشه نشینی و عزلت از جامعه نیست بلکه موهبتی است که با بصیرت، دانایی و ستیز دائم با هواهای نفسانی و مفاسد اجتماعی به دست می آید.

 اینجانب در آستانه ی فرا رسیدن ماه محرم ، این مناسبت بزرگ و شهادت مظلومانه حضرت اباعبدا… الحسین (ع) و یاران با وفایشان را محضر مبارک حضرت ولیعصر (عج) ، مقام معظم رهبری و همکاران گرامی  و مدیران عامل سازمان پایانه ها در شهرداری.و رانندگان و کلیه فعالان  حمل و نقل عمومی تسلیت عرض کرده و امید است با عنایت آن امام همام ، ادامه دهنده ی واقعی نهضت حسینی باشیم.

                                      رسول عباسی مدیر عامل اتحادیه سازمانهای پایانه های مسافربری  شهرداری های کشور